• biuro@sufityarmstrong.pl
  • +48 534 44 44 86
  • Pn - Pt : 7:00 - 19:00, Sob 8:00 - 18:00

Sufity open cell (rastrowe)

Usługi realizowane przez Magnificent doskonale łączą wysoką jakość z niskimi cenami. Dzięki temu możemy liczyć na wiele pozytywnych opinii ze strony Klientów z różnych zakątków Polski. Kiedy celem inwestora są rastrowe sufity open cell Warszawa wydaje się naturalnym miejscem, by ich szukać. To prawda, jednakże możemy przygotować je dla odbiorców z innych miast i miejscowości. Działamy szeroko, ponieważ polski rynek jest rozbudowany, a popyt na solidne usługi budowlane i remontowe stale się powiększa.


Lekkie i szalenie funkcjonalne sufity metalowe

Aktualnie technologia open cell (czyli też tak zwane sufity rastrowe) rysuje się jako bardzo ciekawa alternatywa dla innych koncepcji w zakresie sufitów podwieszanych. Rastrowe sufity open cell pozwalają stosunkowo niewielkim nakładem uzyskać sufit niepalny i odporny na wysokie temperatury generowane w czasie pożarów. Konstrukcja typu open cell nie koliduje również z różnymi typami instalacji, dając pełną swobodę w ich zakładaniu i serwisowaniu.


Szybki montaż w ramach naszych usług

Sufity rastrowe open cell to rodzaj konstrukcji, które powstają w szybkim tempie, co naturalnie stanowi doskonałą wiadomość dla Klientów. Magnificent jest w stanie wykonać kompletny sufit odpowiadający w pełni potrzebom inwestora – zarówno w materii metrażu, jak też detali technicznych. Jeśli chodzi o aluminiowe sufity rastrowe Warszawa nie jest jedynym lokalnym rynkiem, jaki wykazuje nimi spore zainteresowanie. Nasze ekipy pracują też w innych zakątkach Polski, spotykając się z wysoką oceną usługobiorców.