Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Formularz

Budowa domów jednorodzinnych

Warszawa i okolice


Budowa domu jednorodzinnego w Warszawie, wykonanie MagnificentBudowa domów jednorodzinnych już od momentu powstania firmy była ważnym i szybko rozwijającym się kierunkiem naszej działalności. Doskonale rozumiemy, że za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, musimy się odwdzięczyć. Duża precyzja wykonywania prac i staranny dobór materiałów sprawiają, że budowane przez nas budynki są trwałe, komfortowe i bezpieczne.
Budowane przez nas domy jednorodzinne są idealną propozycją dla ludzi, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność i ciepłą rodzinną atmosferę.
Możemy dostosować projekt do indywidualnych potrzeb, a także zaproponować rozwiązania, które spowodują, że wybudowany dom będzie dokładnie taki, o jakim Państwo marzyli.
Dbałość o to, żeby najnowsze rozwiązania technologiczne szły w parze z troską o środowisko udowodniliśmy budując 11 z 30 planowanych domów na osiedlu Green Park st.Malichy. Trendy budownictwa jednorodzinnego, według których zrealizowaliśmy projekt, są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce.

Budowa domów jednorodzinnych (stan surowy): 900-1500zł netto/m2.
Cena uwzględnia materiał, a jej rozpiętość uzależniona jest od rodzaju projektu i zastosowanych w nim materiałów.

Ponieważ polskie prawo budowlane nie definiuje stanu surowego, w myśl obowiązujących w naszej firmie reguł stan surowy obejmuje realizację następujących etapów budowy:

  • Roboty ziemne
  • Fundamenty
  • Ściany konstrukcyjne oraz wewnętrzne
  • Kominy
  • Schody
  • Stropy
  • Więźba dachowa

*Podane ceny są cenami netto (bez uwzględnienia podatku VAT). Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.