• biuro@sufityarmstrong.pl
 • +48 534 44 44 86
 • Pn - Pt : 7:00 - 19:00, Sob 8:00 - 18:00

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych (Warszawa i okolice)

Trzeba powiedzieć, że budowa domów jednorodzinnych już od momentu powstania firmy była ważnym i szybko rozwijającym się kierunkiem naszej działalności. Doskonale rozumiemy, że za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, musimy się odwdzięczyć. Dlatego budujemy solidne domy, opierając się na zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu. Duża precyzja wykonywania prac i staranny dobór materiałów sprawiają, że budowane przez nas budynki są trwałe, komfortowe i bezpieczne. Zapewniają mieszkańcom wygodne i solidne lokum, które będzie im służyć przez dekady.

Budowane przez nas domy są idealną propozycją dla ludzi, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność i ciepłą, rodzinną atmosferę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić najwyższe oczekiwania zleceniodawców. Przykładamy niezwykłą uwagę do dobrego zaplanowania prac, co sprawia, że budowa domu przebiega terminowo i bez opóźnień.

Możemy dostosować projekt do indywidualnych potrzeb, a także zaproponować rozwiązania, które spowodują, że budowa domów powierzona nam przyniesie dokładnie taki efekt, o jakim Państwo marzyli. Korzystamy z nowoczesnych technologii i stale powiększamy swoje kompetencje, oddając w Państwa ręce solidne domy na lata.

Dbałość o to, żeby najnowsze rozwiązania technologiczne szły w parze z troską o środowisko udowodniliśmy budując 11 z 30 planowanych domów na osiedlu Green Park st.Malichy. Trendy budownictwa jednorodzinnego, według których zrealizowaliśmy projekt, są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce.

Budowa domów jednorodzinnych (Warszawa, stan surowy) cena: 1200-1800zł netto/m2.

Cena uwzględnia materiał, a jej rozpiętość uzależniona jest od rodzaju projektu i zastosowanych w nim materiałów.

Budowa domów do stanu surowego

Ponieważ polskie prawo budowlane nie definiuje stanu surowego, w myśl obowiązujących w naszej firmie stan surowy obejmuje realizację następujących etapów budowy domu:

 • Roboty ziemne
 • Fundamenty
 • Ściany konstrukcyjne oraz wewnętrzne
 • Kominy
 • Schody
 • Stropy
 • Więźba dachowa

*Podane ceny są cenami netto (bez uwzględnienia podatku VAT). Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Usługi budowlane świadczone przez naszą firmę są wysoko oceniane przez Klientów i w tym zakresie możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Przede wszystkim wyróżnia nas solidność i korzystanie z najnowszych i najbardziej sprawdzonych technik budowlanych. To sprawia, że powierzona nam budowa domów przekłada się na pożądane przez inwestora efekty. Obiekty powstają szybko, a przy tym spełniają wymagania stawiane tego rodzaju budynkom. Dzięki temu Klienci mogą mieszkać wygodnie w doskonale wykonanych lokalizacjach.

Budowa domu krok po kroku z Magnificent

Wybudowanie domu jednorodzinnego od podstaw to olbrzymia inwestycja, która jest sporym wyzwaniem finansowym i logistycznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że decyzja ta wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, dlatego zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania oraz realizację projektu od początku do końca.

Rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z projektem domu jednorodzinnego i rozplanowania prac. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, doradzamy naszym Klienom kiedy najlepiej rozpocząć budowę domu, aby wszelkie prace dostosować do warunków atmosferycznych oraz przeznaczyć odpowiednią ilość czasu na poszczególne etapy budowy.

 1. Sama budowa domu rozpoczyna się od robót ziemnych, czyli wykopania i postawienia fundamentów.
 2. Po scaleniu fundamentów i uzyskaniu pełnej nośności, stawiamy ściany nośne oraz konstrukcyjne.
 3. Kolejnym krokiem jest budowa kominów i schodów, według otrzymanego projektu.
 4. Ostatni etap obejmuje wzniesienie stropów oraz więźby dachowej.
 5. Po zakończeniu powyższych prac budynek jest w stanie surowym i gotowy do dalszych prac, takich jak wstawienie okien i drzwi.


Budowa domów jednorodzinnych to prawdziwa sztuka

Lata doświadczeń sprawiają, że nasza ekipa może pochwalić się doskonałym warsztatem i co najważniejsze świetnymi notami wśród dotychczasowych zleceniodawców. Wszystko to powoduje, że wybór naszych usług jest oczywisty dla niemałego grona zainteresowanych. Magnificent to nie tylko budowa domów jednorodzinnych Warszawa, ale też kompleksowe usługi budowlane i przede wszystkim solidność. Nasz cennik zalicza się do najkorzystniejszych na polskim rynku. Niezmiennie stanowi to ważki argument na naszą rzecz.Szybka i efektywna budowa domów w Warszawie – teraz to możliwe!

Jeśli ktoś do tej pory sądził, że postawienie domu w stolicy musi wiązać się z licznymi trudnościami, to sytuacja jest zgoła odmienna. Decydując się na usługi Magnificent, nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich inwestycja zostanie wykonana sumiennie oraz terminowo. Przez lata działalności zrealizowaliśmy setki projektów i zyskaliśmy spore grono zadowolonych Klientów. Udowadniamy, że budowa domów powierzona nam jest doskonałym posunięciem i pewną inwestycją w przyszłość. Magnificent dołoży wszelkich starań, aby każdy Klient zlecający nam prace był w pełni zadowolony z efektów końcowych. Pomogą w tym kompetencje ekip, a także wyśmienite zaplecze w postaci najlepszych narzędzi, maszyn i materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.Budowa domów jednorodzinnych w Warszawie i okolicach – Magnificent

Postaw dom swoich marzeń rękami solidnych fachowców!

 • Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego w 2019 roku?

  Stawianie domu to spory wydatek. Na szczęście w 2019 roku można dostać dopłaty do budowy domu jednorodzinnego, a także do jego modernizacji.

  Pytanie o to, ile kosztuje budowa domu, należy do tych, których budowlańcy i architekci nie lubią. Znamy średnie koszty budowy domu jednorodzinnego w 2019 roku na podstawie wyliczeń specjalistów z branży. Obecnie to ok. 200 – 230 tys. zł. za wykończenie domu do stanu surowego i 380 tys. za całą inwestycję. Jednak takie kwoty nie uwzględniają indywidualnych czynników, a to przecież od nich zależy, ile naprawdę będzie kosztował dom. Należą do nich:

  • koszty materiałów budowlanych,
  • robocizna – znacznie będzie różnić się nie tylko między miastami, ale też poszczególnymi ekipami,
  • miejsce budowy – wynajęcie koparki, usługi murarza czy drewno są znacznie droższe w dużym mieście niż na wsi na ścianie wschodniej. Dlatego budowa domów jednorodzinnych w Warszawie jest zwykle najdroższa.
  • Teren – budowa na suchym, płaskim terenie będzie tańsza niż stawianie domu na terenie zalewowym lub dopasowanie projektu do pagórkowatej lub skalistej działki.
  • Projekt – indywidualny może kosztować więcej niż wynosi średni koszt budowy domu jednorodzinnego w 2019 roku. Z drugiej strony niektórzy budują bez projektu lub kopiują dom, który już znajduje się w okolicy, więc za projekt nie płacą.
 • Jak obniżyć koszty budowy domu jednorodzinnego?

  To dopiero początek wyliczeń, bo tych czynników jest oczywiście więcej. Nawet w Warszawie koszt budowy domów jednorodzinnych jest zupełnie inny na Pradze Północ, a inny na Mokotowie. Podobne różnice występują też w innych miastach. Wiele zależy też od doświadczenia i uczciwości majstra i ekipy, którzy mogą szukać oszczędności dla właścicieli domu lub niepotrzebnie mnożyć koszty.

  Plusem tegorocznej sytuacji jest stosunkowo duża dostępność programów dopłat do prac czy sprzętów związanych z budową i wyposażaniem domu. W tym roku chodzi głównie o dopłaty związane z ogrzewaniem.

  Co?ProjektIle?
  Systemy ogrzewania, kotły, pompy ciepła„Czyste powietrze”Kwota zależna od dochodów; od 30 do 90 proc. kosztów inwestycji


  Więcej o programie Czyste Powietrze znajdziesz na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Projekt potrwa do 2029 roku.

 • Programy dopłat do budowy domów

  Dodatkowo dostać można też do 80 proc. kosztów budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. To dobra wiadomość dla osób, które budują w miejscach pozbawionych kanalizacji. Taka inwestycja może pochłonąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. Aby sprawdzić, czy możesz skorzystać z dopłat, dowiedz się, czy gmina, w której planujesz budowę, przystąpiła do programu.

  Poszczególne gminy wciąż dopłacają do kosztów montażu kolektorów słonecznych. Tu też warto najpierw sprawdzić, w której gminie realizowany jest program i jakie są warunki dopłaty do 60 proc. ceny kolektora. Trzeba się też spieszyć – ten program realizowany jest do 2021 roku.

  Jeśli nie jesteś pewien, czy w Twoim domu można zamontować panele lub skorzystać z innych dopłat, najlepiej skonsultuj się z doświadczoną ekipą budowlaną, taką jak Magnificent.