Osiedle Green Park st. Malichy - budynek jednorodzinny dwulokalowy 2x179,41m2 cena 1.100.000zł brutto za lokal. SPRAWDŹ

Remonty biur/ Fit Out
Warszawa i okolice

Wśród popularnych usług realizowanych przez firmę Magnificent znalazły się również remonty biur typu fit out. Warszawa to miasto biznesu, a dbałość o siedzibę firmy to wizytówka dobrego menedżera. Remonty biur są wykonywane zgodnie z postulatami wskazywanymi przez Klienta i rzecz jasna z wykorzystaniem najnowszej wiedzy w zakresie sztuki budowlanej. Końcowym efektem ma być miejsce, w którym każdy z pracowników będzie czuł się doskonale, a wydajność realizowanych zadań zawodowych będzie rosła. Wbrew pozorom układ architektoniczny pomieszczeń ma na to wpływ. Temu też podporządkowany jest trend fit out.

Nowoczesny fit out w Warszawie – co się za nim kryje?

Wykonanie prac związanych z przygotowaniem biura do użytku przez pracowników danej firmy nie ogranicza się dziś do podstawowych działań związanych z wykończeniem pomieszczenia i wyprowadzeniem na przykład gotowej do wykorzystania instalacji elektrycznej. Koncepcja fit out idzie znacznie dalej. Przede wszystkim fit out opiera się ona na personalizacji rozwiązań. Celem jest stworzenie biura idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta. Ma ono być niczym garnitur skrojony na miarę. To w zasadniczy sposób odróżnia te działania od standardowo spotykanego na rynku.

Remonty biur w Warszawie, które dają im nowy charakter

O ile tylko życzą sobie tego Klienci, firma Magnificent nie ograniczy się jedynie do wyremontowania przestrzeni roboczej dla pracowników danego biura. Możemy iść znacznie dalej, realizując chociażby założenia trendu fit out, o jakim wspomniano powyżej. Jesteśmy elastyczni, dlatego w ramach usługi remonty biur polecamy szeroki zakres działań.

Fit Out obejmuje on między innymi:

  • projektowanie przestrzeni biurowej,
  • dobór odpowiednich materiałów,
  • pełną realizację gotowych projektów,
  • fachowe doradztwo.

Mamy nadzieję, że wszyscy Klienci będą zadowoleni z przygotowanych propozycji. Naturalnie jesteśmy też otwarci na sugestie, a nawet gotowe projekty, jakie możemy wykonać zgodnie ze wszelkimi sugestiami inwestora. Bez względu na charakter naszych działań, realizując remonty biur zawsze stawiamy na solidne podejście, albowiem tylko ono owocuje pełną satysfakcją Klientów.

Zaplecze techniczne, jakiego nie mają inni

Siłą naszej firmy jest najwyższej klasy personel. Ekipa fit out składa się ze specjalistów o bogatej praktyce zawodowej. Dbamy o systematyczne szkolenia kadry, aby wszystkie remonty biur w Warszawie powierzane naszemu zespołowi mogły przebiegać bez jakichkolwiek przeszkód. To jednak nie wszystko. Podczas pracy korzystamy z doskonałych rozwiązań technicznych w postaci narzędzi oraz maszyn. Standardem w Magnificent jest również wykorzystywanie tylko najlepszych materiałów budowlanych.

Realizacje typu fit out w Warszawie i dużo więcej

Kompleksowo wykonane remonty biur oznaczają, że wiele obiektów może zyskać zupełnie nowy charakter. Należy podkreślić, że zasięg naszej aktywności obejmuje nie tylko stolicę. Działamy również w innych lokalizacjach, ponieważ chcemy, by najwyższej klasy usługi budowlano-remontowe były dostępne dla możliwie najszerszej grupy zainteresowanych. Zachęcamy do kontaktu w sprawie zleceń zgodnych z trendem fit out, a także prac innego rodzaju preferowanych przez konkretnego Klienta.

Oferujemy kompleksowe usługi remontowe na terenie Warszawy i jej najbliższych okolic.
Szeroki wachlarz prac – m.in. projektowanie wnętrz, instalacje elektryczne czy montaż sufitów podwieszanych – sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem na każdym etapie przeprowadzanych robót.
Możemy wyremontować powierzchnie biurowe, sklepy, domy jednorodzinne i mieszkania.
Nasi specjaliści działają w branży budowlanej od wielu lat. Ich fachowość połączona z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności sprawia, że przeprowadzanie prac remontowych przebiega szybko i profesjonalnie, a ich efekt jest zawsze zadowalający.
Jako firma posiadająca duże doświadczenie w branży remontowej przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych usług. Na każdym etapie prac konsultujemy się z Klientem, a na wykonane usługi udzielamy trzyletniej gwarancji.
Każde zlecenie na usługi remontowe traktujemy jak nowe wyzwanie, które pozwala pokazać nam się z jak najlepszej strony. Staramy się tworzyć nową rzeczywistość, w której Nasi Klienci poczują się pewnie i komfortowo.

Na terenie Warszawy i najbliższych okolic wstępną wycenę wraz z kosztorysem ofertowym opartym o podany zakres prac przez inwestora wykonujemy bezpłatnie.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością całej witryny i ewentualny kontakt w celu umówienia spotkania.

Magnificent Remonty Warszawa

Remonty biur – jak często?

Każde wnętrza wymagają po pewnym czasie gruntownego remontu. Dokładna częstotliwość uzależniona jest po pierwsze od użycia biura oraz konieczności reprezentacyjnych. Przeciętna polska firma remontuje biuro raz na 3-4 lata. Firmy, w których biura są użytkowane intensywnie, w dużym zagęszczeniu ludzi, a co za tym idzie większym zużyciu samego biuraFirma Magnificent oferuje remonty w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Firma świadczy nie tylko kompleksowe usługi budowlane, ale zajmuje się także aranżacjąq konkretnych pomieszczeń. Zlecając takie prace firmie zewnętrznej skupiającej profesjonalistów, mamy pewność, że wszystkie prace będą na bieżąco nadzorowane. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie cennego czasu – takie rozwiązanie docenią z pewnością osoby, którym w szczególności zależy na szybkim, sprawnym i profesjonalnie przeprowadzonym remoncie.

Firma Magnificent oferuje kompleksową obsługę remontowo-budowlaną w Warszawie – można więc zlecić pracownikom szeroki zakres prac. Nie muszą być one związane bezpośrednio z usługami remontowymi, mogą także dotyczyć prac budowlanych. Magnificent może wykonać kompleksowy projekt i aranżacje wnętrza w prywatnych domach oraz przeprowadzić gruntowny remont w biurze. Specjalizujemy się przede wszystkim w montażu bądź wymianie efektownych sufitów. Wbrew pozorom ich wybór jest niezwykle ważny, zwłaszcza w biurach, w których odpowiednio dobrane materiały i rozwiązania powinny być nie tylko zgodne z aktualnymi przepisami, ale dostosowane także do specyfiki funkcjonowania danej firmy. Wybór sufitu może zależeć od wielu czynników i bardzo często związany jest z uwarunkowaniami architektonicznymi konkretnego budynku.

Remonty w Warszawie – oferta sufitów

W ofercie naszej firmy dostępnych jest kilka wariantów sufitów, które wykonywane są na zamówienie klientów. Ich zastosowanie zależy od całej aranżacji pomieszczenia, ale również rozwiązań, które są w nim wykorzystane. Obecnie nawet sufity mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym oraz uzupełnieniem całego projektu. Odpowiednio dopasowane do wnętrza będą wyglądać nowocześnie i nadadzą mu innowacyjnego charakteru.
Można wyróżnić następuje rodzaje sufitów:

  • kasetonowe/modułowe,
  • open cell (rastrowe),
  • sufity z siatki cięto-ciągnionej (siatkowe).

Każdy z nich można spotkać w biurowcach w Warszawie i innych miastach w Polsce. Wyglądają nie tylko bardzo efektownie, ale jednocześnie wyróżniają się funkcjonalnością. Umożliwiają doprowadzenie wszelkich instalacji oraz ich serwisowanie. Co ważne, poszczególne sufity oprócz właściwości dekoracyjnych, spełniają również funkcje wygłuszające. Wybór odpowiedniego sufitu zależy od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań inwestorów.

Remonty fit out – realizacje w warszawskich biurach

Firma Magnificent realizowała kompleksowe usługi budowlane oraz montażowe w wielu miejscach zarówno w przedsiębiorstwach, jak i u osób prywatnych. Przeprowadza remonty nie tylko w Warszawie, ale również w okolicznych miejscowościach. Jedną z najczęściej wykonywanych prac jest montaż bądź wymiana sufitów, szczególnie w nowoczesnych biurowcach.

Aranżacja przestrzeni biura Direct

Remont biura Direct (Warszawa)Jednym z naszych klientów była firma Direct, w przypadku której zakres prac obejmował kompleksowe zaprojektowanie oraz zaaranżowanie przestrzeni w biurze. Konieczne było wykonanie demontażu poszczególnych elementów oraz założenie specjalnych ścian działowych w systemie Rigipis. Dodatkowo, ten remont przeprowadzony w Warszawie, obejmował również malowanie powierzchni oraz realizację dwóch łazienek. Magnificent zamontowała również sufit podwieszany modułowy Rockfon na powierzchni 500m2. Utrzymany w kolorystyce czerni i bieli oraz z wykorzystaniem efektownych plafonów jako lamp, sufit wygląda niezwykle nowocześnie.

Kompleksowy remont placówki CGI

Remont biura CGI WarszawaFirma Magnificent realizowała także zlecenie dla przedsiębiorstwa CGI, którego siedziba znajduje się w centrum miasta Warszawa. Cała powierzchnia biura wynosi 2200m2, a prace zajęły nieco ponad 2 miesiące. Był to kompleksowy remont biura, obejmujący zarówno demontaż istniejących już rozwiązań, jak i wykonanie nowych. Tym samym zamontowaliśmy ścianki działowe, wykładziny podłogowe oraz pomalowaliśmy całą przestrzeń. Zdjęcia z realizacji remontu można obejrzeć w dziale realizacje, gdzie widać powierzchnię biurową świeżo po remoncie. Zamontowaliśmy również podwieszany sufit modułowy marki Armstrong, który idealnie wpisał się w aranżację i podkreślił stylowi fit-out.

Montaż sufitów w firmie Sygnity S.A.

Remont sufitu w biurze - Sygnity WarszawaNa montaż sufitów w swojej przestrzeni zdecydowała się również firma Sygnity S.A. Magnificent wykonała dekoracyjny sufit GK oraz nietypowy sufit mineralny Ecophone na powierzchni około 300m2. Wyróżniają się one niezwykłą praktycznością, a jednocześnie doskonale wpisują się w prosty i elegancki styl całego wnętrza. Wspomnianą realizację można obejrzeć na stronie naszej firmy Magnificent: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/sygnity-s-a/.

Specjalistyczne prace dla Trustwave

Trustwave Warszawa - remont biuraKolejne zlecenie wykonane zostało dla firmy Trustwave. Projekt obejmował montaż sufitu typu Armstrong, do którego użyto rusztowania dekoracyjnego Silhouette XL. Aranżacja utrzymana została w odcieniach bieli, a w sufitach dodatkowo zamontowano lampy, czujniki dymu oraz systemy wentylacji. Wykonanie sufitu można obejrzeć na stronie internetowej naszej firmy http://sufityarmstrong.pl/portfolio/trustwave/, gdzie doskonale widoczne są wprowadzone w przestrzeń elementy.

Sufit mineralny w firmie Polimex Mostostal

Remont w biurze Polimex MostostalOdpowiedni wybór oraz montaż sufitów w biurowcu może wpłynąć nie tylko na jego walory estetyczne, ale również na funkcjonalność. Dla firmy Polimex Mostostal wykonaliśmy sufit mineralny Armstrong, który zbudowany został z mniejszych kasetonów. Sufity tego typu są niezwykle solidne, a jednocześnie bardzo nowoczesne. Zdjęcia z biurowca dostępne są tutaj: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/polimex-mostostal/ – na podstawie tej realizacji każdy inwestor może wybrać opcję dla siebie.

Projekt dla Agito

Remont biura Agito WarszawaRemonty w Warszawie przeprowadzane dla firm wcale nie muszą być czasochłonne i skomplikowane. Dla firmy Agito zrealizowaliśmy mały remont biura, który obejmował między innymi montaż okładzin ściennych oraz ścian działowych. Szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń ze strony klienta. Dodatkowo wykonaliśmy także zabudowę sufitową w systemie GK oraz sufit mineralny marki Armstrong na powierzchni wynoszącej niemal 2000m2. Białe kasetony w odcieniach wyglądają bardzo elegancko, zatem świetnie pasują do takich budynków jak Gdański Bussiness Center.

Mazowiecki Szpital Onkologiczny

Remont biur w szpitalu w podwarszawskim WieliszewieFirma Magnificent oferuje remonty w Warszawie nie tylko osobom prywatnym i firmom, ale również instytucjom publicznym. W Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym zakres prac obejmował montaż sufitu kasetonowego marki Armstrog. To, co wyróżnia tę realizację to przede wszystkim zastosowanie wysokiej jakości płyt sufitowych z serii Schlicht Hygena. Gwarantują one izolację płyt, co powstrzymuje rozwój mikroorganizmów. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w pomieszczeniach, w których obowiązują rygorystyczne wymagania, na przykład na salach operacyjnych.

Zlecenie dla Studia FOX

Ciekawe prace wykonywane były również w Studiu FOX na potrzeby reklamy telewizyjnej farmaceutycznej. W hali magazynowej zamontowaliśmy sufit mineralny marki Armstrong. Wykorzystane zostały płyty sufitowe retail o gładkiej powierzchni bez perforacji oraz białe płyty pleksi. Zdjęcia z realizacji tego zlecenia dostępne są na naszej stronie: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/studio-fox/. Całość prac trwała 8 godzin, a efekt końcowy prezentował się bardzo nowocześnie.

Montaż sufitu w firmie Heinz

Z oferty Magnificent z zakresu montażu sufitu mineralnego skorzystała również firma Heinz. Wykorzystane zostały białe kasetony oraz płyty sufitowe Rockfon. Uzupełnieniem całości są lampy oraz wszelkie czujniki, które zostały estetycznie wkomponowane w całość. Zdjęcia wnętrza tego biura można obejrzeć na stronie wykonawcy: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/heinz/, na których dokładnie widać wszystkie elementy.

Prace dla BANG&OLUFSEN

Realizacja zlecenia dla firmy BANG&OLUFSEN to przede wszystkim sprostanie nowoczesnym wymaganiom, które stawiane są budynkom biurowym. Wykonując remonty w Warszawie dla różnych inwestorów wiemy, jak ważna jest estetyka oraz wysokiej jakości materiały. Płyta zastosowana do sufitu w tym biurze, spełnia wszystkie, nawet najwyższe wymagania. Pochłania dźwięk oraz skuteczni go tłumi. Co ważne, zastosowana płyta Ultima Vector jest niezwykle gładka, co wpływa na walory estetyczne sufitu. Cała realizacja możliwa do zobaczenia tutaj: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/bangolufsen/.

Remont biura Play (Warszawa)

Remont biura Play WarszawaZ kompleksowego remontu w Warszawie skorzystała także firma Play. Zakres prac obejmował szereg działań budowlano-remontowych, w tym wyburzanie ścian, demontaże drzwi, ścian działowych oraz sufitów. Następnie zajęliśmy się montażem nowych elementów, w tym przede wszystkim sufitu mineralnego złożonego z kasetonów, a także nowych ścianek działowych oraz podłóg. W internetowej galerii zdjęć: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/play/ możliwe jest zobaczenie efektu finalnego, który udało nam się uzyskać.

Indywidualny projekt IFIS Finance

Oferowane przez nas remonty w Warszawie wykonujemy również na podstawie dostarczonego przez klienta projektu. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku firmy IFIS Finance, dla której przeprowadziliśmy gruntowny remont w budynku Ufficio Primo. Nasze prace polegały między innymi na montażu ścian, wykładzin oraz podłóg. Zajęliśmy się również naprawą sufitów podwieszanych po zmianie instalacji. Dzięki temu udało nam się uzyskać eleganckie oraz estetyczne wnętrza. Rezultat prac remontowych można zobaczyć na stronie: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/ifis-finance/.

Kompleksowe prace remontowe dla Leasing Team

Remonty biur Leasing TeamZ usług Magnificent skorzystała także firma Leasing Team. Zakres prac obejmował szereg działań remontowo-budowlanych w biurze, w tym wyburzanie dotychczasowych ścian oraz demontaż drzwi i sufitów. Na miejscu zamontowaliśmy na nowo ściany działowe, podłogi oraz drzwi. Dodatkowo zajęliśmy się również malowaniem powierzchni, a także umieściliśmy sufit kasetonowy Armstrong oraz sufit podwieszany, do którego zostały wykonane także zabudowy. W efekcie uzyskaliśmy odnowione oraz odświeżone wnętrza. Remont biura na zdjęciach: http://sufityarmstrong.pl/portfolio/leasing-team/ widoczny jest wykonany przez nas sufit.

Showroom - remonty

Nie tylko remonty. Nowoczesne sufity modułowe montowaliśmy także na powierzchni pokazowej typu showroom. Wykonywaliśmy również kompleksowe remonty w biurowcach w Warszawie, które obejmowały szereg praco montażowo-wykonawczych. Wszystkie realizacje firmy Magnificent możliwe są do obejrzenia na stronie internetowej: http://sufityarmstrong.pl/galeria/, na której wyszczególnione są prowadzone przez nas prace oraz zdjęcia efektów finalnych. W ten sposób z łatwością każdy inwestor może sprawdzić, jak prezentują się wybrane przez niego usługi.